Apartamenty Donovaly Tatran i Magura

narty Slowacja

Narty na Słowacji - komfortowe apartamenty w Donovaly

W ośrodkach Tatran i Magura oferujemy zakwaterowanie przez cały rok. Apartamenty położone są blisko centrum urokliwej miejscowości Donovaly na Słowacji. Ta lokalizacja zapewnia łatwy dostęp do okolicznych atrakcji a z okien roztacza się niesamowity widok na pobliskie góry i lasy, co sprawi, że twoje wakacje staną się wymarzone.

apartamenty Słowacja

Apartamentowiec Tatran

Tatran, to komfortowy apartamentowiec, zlokalizowany w pobliżu nowoczesnego wyciągu narciarskiego Telemix. Z okien apartamentów roztacza się wspaniały widok na okolicę dający możliwość wypoczynku i relaksu...
Więcej o apartamentach Tatran
Donovaly noclegi

Apartamentowiec Magura

Magura oferuje komfortowe noclegi tylko 10 m od dolnej stacji kolei linowo-gondolowej Telemix. Jego usytuowanie zapewnia niespotykaną wygodę dla narciarzy...
Więcej o apartamentach Magura

narty na Słowacji

Jazda na nartach - również po oświetlonych trasach

Przygotowaliśmy dla Państwa doskonałe warunki do uprawiania narciarstwa zjazdowego z trasami do slalomu, zjazdu oraz do narciarstwa biegowego. Posiadamy również trasy do coraz bardziej popularnej jazdy na snowboardzie, które są przygotowane na najwyższym poziomie. W naszym ośrodku "Snow Park Donovaly" są dostępne wypożyczalnie sprzętu narciarskiego, a także szkoły narciarskie dla początkujących.

Słowacja kwatery

Relaks - Aquapark Bešeňová

Aquapark Bešeňová oferuje m.in.: - 7 odkrytych basenów, czynnych cały rok, z wodą geotermalną o temperaturze od 28 °C do 40 °C, - 3 baseny kryte, wykonane ze stali nierdzewnej z wodą pitną o temperaturze do 36 °C, - atrium z jacuzzi wykonane ze stali nierdzewnej, znajdujące się pod gołym niebem, z wodą o temperaturze od 30 do 40 °C, czynne cały rok, - centrum odnowy biologicznej "Witalny świat" z kompleksem 5 basenów i sauny z możliwością inhalacji (sauna solna, ziołowa, rzymska, miętowa, fińska).

Słowacja narty

Baśniowy świat Habakuk

Baśniowy świat Habakuky obejmuje 15 budynków - domki, amfiteatr na 150 osób, biesiady, zabawy dla dzieci ... i wiele niespodzianek! Cały teren jest wyjątkowym osiągnięciem wykonanym przez artystę Pala Hadač przy użyciu naturalnych materiałów, który dążył do stworzenia iluzji domków z bajki. Każdego dnia można podziwiać urok domków, gdzie ożywają historie opisane przez Pavla Dobšinskyego.

wyciągi narciarskie Słowacja

Tor saneczkowy

Na zboczu góry Nova Hola usytuowany został tor saneczkowy - drugi tego typu na Słowacji. Tor saneczkowy ma prawie 900 m długości i "wije się" w lesie wzdłuż prawej strony trasy narciarskiej na zboczu Novej Holi. Tor kończy się nieopodal dolnej stacji kolei linowej Telemix. Podczas jazdy na specjalnych saneczkach można doświadczyć wiele wrażeń dzięki 7-miu skokom i 11 ostrym zakrętom. Maksymalna prędkość jazdy na torze wynosi 45 km/h.

Počasie na Donovaloch:
Donovaly pogoda
Teplota: 12°C
Oblačnosť: Slnečno
Rých. vetra: 2.2 km/h
Ďalšie naše zariadenia:
  • CHALÚPKOVO
  • Zemianska kúria v Chalúpkove
  • Teambuilding