Apartmány Tatran a Magura

narty Slowacja

Ubytovanie v apartmánoch - Tatran a Magura - de

Ponúkame celoročné ubytovanie v lyžiarskom stredisku DONOVALY. Apartmány sa nachádzajú priamo v centre strediska. Úžasný výhľad na okolité hory, lesy a množstvo dalších atrakcií Vám zaručia dovolenku vaších snov.

Apartmány Tatran

Komfortné apartmány Tatran, v blízkosti sedačky Telemix. Apartmány majú nádherný výhlad na okolitú prírodu, cím uspokojí túžbu po pokoji a relaxe...
viac o apartmáne Tatran

Apartmány Magura

Komfortné apartmány Magura - len 10m od novej sedačky Telemix. Takáto poloha zabezpečuje nevídaný komfort ubytovaných hostí...
viac o apartmáne Magura

Lyžovanie - Nočné lyžovanie

Pripravené sú pre vás vynikajúce lyžiarske podmienky so skvelými traťami na slalom, zjazd, či bežkovanie, alebo čoraz atraktívnejší snowboarding - so službami s najvyšším štandardom. V našom Parku Snow Donovaly môžete využiť požičovne lyží, snowboardov, ski-servisov, ako aj lyžiarskych škôl pre začiatočníkov.

Relax - Aquapark Bešeňová

7 celoročných vonkajších bazénov s geotermálnou vodou od 28°C do 40°C, 3 vnútorné bazény z antikora s čírou vodou do 36°C, 1 nerezový tobogan v bazénovej hale átrium s 2 vírivkami pod holým nebom (voda vo vírivkách má teplotu od 30 do 40°C), Wellness centrum - Vitálny svet – komplex 5 sáun a inhalácií (soľná, bylinková, rímska, mentolová, fínska), ochladzovací bazén, whirlpool, Kneippov kúpeľ, tepidária.

Rozprávkový svet Habakuky

Rozprávkový svet Habakuky obsahuje 15 objektov – domčekov, amfiteáter s kapacitou 150 ľudí, hodovňu, herňu pre deti... a množstvo prekvapení! Celý areál je jedinečným počinom výtvarníka Pala Hadača, ktorý s použitím prírodných materiálov vytvoril ilúziu rozprávkových chalúpok. Každý deň môžu návštevníci obdivovať čaro domčekov, kde ožívajú príbehy Dobšinského rozprávok.

Tobogánová dráha

Druhá tobogánová bobová dráha svojho druhu na Slovensku. Trať dráhy vedie po pravej strane zjazdovky z Novej hole, kľukatí sa v lesíku a po takmer 900 m vyústi ku nástupnej stanici. Počas jazdy v tobogáne na špeciálnych vozíkoch zažijete množstvo adrenalínu vďaka najmä 7 skokom a 11 ostrým zákrutám. Maximálna rýchlosť trate je 45 km/h.

Počasie na Donovaloch DE:
Počasie na Donovaloch
Teplota: 12°C
Oblačnosť: Slnečno
Rých. vetra: 2.2 km/h

(copy 1)